BRUCE DICKINSON (Iron Maiden) / Вечір з Брюсом Дікінсоном

  • Другое
  • >
  • Семинар, тренинг, мастер-класс
BRUCE DICKINSON (Iron Maiden) / Вечір з Брюсом Дікінсоном

BRUCE DICKINSON вокалiст "IRON MAIDEN" вперше в Україні!

 02.03.2020 / ХАРКIВ / ПС НЮУ iм. Я. Мудрого

"WHAT DOES THIS BUTTON DO?" -  Вечір з Брюсом Дікінсоном

ПЕРША Концертна Агенція в партнерстві з  TRM раді анонсувати тур вокаліста IRON MAIDEN Брюса Дікінсона на підтримку автобіографічної книги WHAT DOES THIS BUTTON DO?

Брюс Дікінсон вважається одним з найлегендарніших музикантів в світі. Окрім десятиліть вибухових шоу IRON MAIDEN з його неймовірною сценічною персоною, Брюс живе екстраординарним життям поза сценою. Будучи справжнім ерудитом, Брюс - авіа пілот і капітан літаків  , підприємець у авіаційній  сфері, пивовар, мотиваційний спікер, кіносценарист, популярний письменник, радіоведучий, актор та міжнародний майстер з фехтування. 

Опублікована в 2017 році автобіографія "WHAT DOES THIS BUTTON DO?" була визнана бестселлером New York Times & UK Times, згодом послідувала низка презентацій книги у театрах Великої Британії. 

What Does This Button Do? - Вечір з Брюсом Дікінсоном з того часу еволюціонував в повноцінне шоу одного актора.

Під час свого шоу Брюс буде ділитися з вами гумористичним, та інколи сатиричним поглядом на своє різнобарвне життя, схоже на американські гірки. 

Ви почуєте захоплюючі історії в його унікальному анархічному стилі, підкреслені архівними фото та анекдоти не тільки із книги , а й ті жарти, які були занадто ризикованими, щоб пройти фінальну редакцію книги. 

Частина шоу буде  присвячена питанням і відповідям. Брюс дає абсолютно імпровізовані відповіді на досить вигадливі, відверті та інколи зовсім дивакуваті питання фанатів. 

Все це безсумнівно подарує вам незабутній вечір! 

Не пропусти унікальну можливість бути свідком першого візиту музичної ікони світового рівня Брюса Дікінсона до України

ШОУ виконується мовою оригіналу / з можливістю використання синхронного перекладу