Детям: Пластилінове Різдво (Харьков, 7 декабря - 25 января 2019)

Пластилінове Різдво

Детям - выставка
Голосов пока нет

7 грудня о 17.00 ЛітМузей відкриває виставку «Пластилінове Різдво»

У переддень зимових свят ми всі в очікуванні дива: ось, після Св. Миколая, в перший день Нового року, в ніч на Різдво нарешті станеться щось неймовірно прекрасне і розпочнеться щось нове. Світ, як пластилін в руках вмілого Майстра, набуде ідеальних форм… 

Ми теж можемо взяти до рук… ні, не світ, а звичайний пластилін і спробувати створити героїв, сюжет, картинку. Пластилін такий піддатливий, що можна переробити, якщо не вийде з першого разу: якщо герої не сподобаються, захочеться змінити сюжет, а картинку зробити красивішою.

Письменниця Yulita Ran Юліта Ран, яка в дитинстві бачила фей, а сьогодні вигадує історії та розповідає казки, і художниця Дар′я Кушніренко, яка вміє створювати нові світи з «підручних» матеріалів, представляють свій «пластиліновий світ» на виставці «Пластилінове Різдво». 

«Чарівні речі» - захоплюючі пригоди, написані Юлітою Ран – стали об′ємними в пластилінових ілюстраціях Дар′ї Кушніренко. І бонус від Юліти Ран – поради, як позбутися своїх страхів (адже під час зимових свят можуть з′явитися не тільки різдвяні янголи, а і небезпечні істоти з потойбіччя), і «Мандрівні казки» з ілюстраціями Давида Мартіашвілі.

Подивитись «пластиліновий світ» мисткинь, а також створити свої власні сюжети з пластиліну можна на виставці «Пластилінове Різдво», що триватиме в ЛітМузеї з 7.12 по 25.01. 

На відкритті виставки 7 грудня Юліта Ран і Дар′я Кушніренко проведуть майстер-клас "Створи героя казки".

Вхід на відкриття виставки вільний!

Событие уже завершилось!

Отзывы

Есть что сказать? Оставьте свой отзыв и оцените компанию по пятибалльной шкале! Это поможет другим людям.

Пожалуйста, указывайте конкретную информацию. Для объективности укажите, когда вы обращались в эту фирму, с кем (имя, фамилия, должность) вы общались.

Добавить отзыв

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
 
Добавить фото
Изменения, сделанные вложением не применяться до тех пор, пока вы не сохраните комментарий.
Максимальный размер загружаемого файла 2 Мб. Можно загружать файлы только со следующими расширениями: jpg jpeg gif png.
АнтиСпам
Защита от автоматического заполнения форм

Использование информации разрешается при условии обязательного указания активной гиперссылки на сайт Харьков Инфо, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам Информационного портала Харьков Инфо». Администрация сайта не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.