МДТеатр. "OUT of ORDER"

18+
МДТеатр. "OUT of ORDER"

Стара чи нова вистава « OUT OF ORDER» тріумфально повернулась на сцену МДТ. Стара - то му що п'єсу знають багато людей. Нова - тому що творча команда МДТ зробила з неї щось неймовірне бо знається на комедіях.   Дія спектаклю відбувається в готельному номері, який займає видатний політичний діяч, помічник прем'єр-міністра Річард Уіллі. До нього навідується секретарка, за сумісництвом - коханка, і виявляє в номері труп незнайомого чоловіка. Традиційно для комедії положень, труп раптово зникає, зате з'являються інші гості, непрохані і несподівані. А саме: нічого не підозрюючи дружина політика і розлючений чоловік любовніци. Для втихомирення бурхливих пристрастей викликається відданий особистий секретар, безглуздий і недолугий тюхтій, тільки збільшують і без того нервову обстановку. Плюс до цього - дивна, незрозуміла монашка, що вступає на сцену в сексуальному мереживній білизні і ціла юрба покоївок з пилососами на перевагу. Причому покоївки все як одна - китаянки. Вся ця різношерста компанія безперервно виявляється в незручних ситуаціях, а апофеоз загального конфузу - поява ожилого трупа.   Актори: Аніпченко Сергій Райт Олексій Адаменко Богдан Янченко Іван Шинкарьов Євген Єлизавета Любимова Донцова березня Читак Лара Інна Островська Роман Бондаренко Друзья у нас есть скидки для инвалидов. Для того чтобы ее получить вам нужно связаться с администратором театра

Стара чи нова вистава « OUT OF ORDER» тріумфально повернулась на сцену МДТ. Стара - то му що п'єсу знають багато людей. Нова - тому що творча команда МДТ зробила з неї щось неймовірне бо знається на комедіях.

Дія спектаклю відбувається в готельному номері, який займає видатний політичний діяч, помічник прем'єр-міністра Річард Уіллі. До нього навідується секретарка, за сумісництвом - коханка, і виявляє в номері труп незнайомого чоловіка. Традиційно для комедії положень, труп раптово зникає, зате з'являються інші гості, непрохані і несподівані. А саме: нічого не підозрюючи дружина політика і розлючений чоловік любовніци. Для втихомирення бурхливих пристрастей викликається відданий особистий секретар, безглуздий і недолугий тюхтій, тільки збільшують і без того нервову обстановку. Плюс до цього - дивна, незрозуміла монашка, що вступає на сцену в сексуальному мереживній білизні і ціла юрба покоївок з пилососами на перевагу. Причому покоївки все як одна - китаянки. Вся ця різношерста компанія безперервно виявляється в незручних ситуаціях, а апофеоз загального конфузу - поява ожилого трупа.