Театр, Музыка: Вистава "Вій" (Харьков, 29 марта 2018 - 19:00)

Вистава "Вій"

Театр, Музыка - докудрама
Голосов пока нет
Стоимость:
от 50 грн
+38 (097) 000-70-40

Ще один побачений спектакль – ще одне прожите життя!

Ми продовжуємо знайомити Вас із творчістю одного  видатних українських театрів — Чернігівського театру ім. Т. Г. Шевченка.

Вже другий рік поспіль вистава цього театру "Ніч перед Різдвом" збирає повні зали глядачів. Квитки на нього розкуповуються задовго до спектаклю. 

29 березня Вашій увазі буде представлена прем'єра, яка відбулася в червні 2017 року.

«Вій» докудрама

- це креативне втілення режисером-постановником, заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим п’єси сучасного українського драматурга Наталі Ворожбит за мотивами повicтiМ.Гоголя.

Використавши фольклорну гоголівську фабулу, вона майстерно переносить сюжетні події твору у сьогочасну реальність.

Двоє французів приїздять в Україну на гостини до своєї «інтернет-знайомої» Оксани і несподівано опиняються у вирі неймовірних подій, які почасти знаходяться за межею об’єктивного мислення, але торкаються потаємних духовних глибин, де приховані відповіді на сакральні питання: Чому так живемо?.. Який спадок залишаємо?... Чи вміємо каятися, прощати і просити прощення… і не лише для своєї душі?..

 Усі непередбачувані авторські ходи, несподівані режисерські рішення, цікаві акторські знахідки спрямовані на створення вражаючого, спонукаючого до роздумів, складного сценічного дійства.

Событие уже завершилось!

Отзывы

Есть что сказать? Оставьте свой отзыв и оцените компанию по пятибалльной шкале! Это поможет другим людям.

Пожалуйста, указывайте конкретную информацию. Для объективности укажите, когда вы обращались в эту фирму, с кем (имя, фамилия, должность) вы общались.

Добавить отзыв

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
 
Добавить фото
Изменения, сделанные вложением не применяться до тех пор, пока вы не сохраните комментарий.
Максимальный размер загружаемого файла 2 Мб. Можно загружать файлы только со следующими расширениями: jpg jpeg gif png.
АнтиСпам
Защита от автоматического заполнения форм

Использование информации разрешается при условии обязательного указания активной гиперссылки на сайт Харьков Инфо, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам Информационного портала Харьков Инфо». Администрация сайта не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.