Открытая регистрация на обучение в Школе организаций по развитию предпринимательства

Открытая регистрация на обучение в Школе организаций по развитию предпринимательстваОткрытая регистрация на обучение в Школе организаций по развитию предпринимательства

Источник фото: www.oblrada.kharkov.ua

3 9 листопада в межах Школи організацій з розвитку підприємництва: 2-й компонент «На варті інтересів бізнесу» (реалізується Фондом Східна Європа за підтримки Програми  USAID «Конкурентоспроможна економіка України», розпочалась «Регуляторна ініціатива».

«Це ініціатива з покращення взаємодії органів місцевого самоврядування, бізнесу та недержавного сектору на основі співробітництва в регуляторній сфері. Протягом 2021-2022 рр. партнерські громади проєкту отримають допомогу у реалізації заходів, спрямованих на стимулювання економічного зростання та вдосконалення регуляторного середовища. Та одержать комплексний практичний супровід імплементації найкращих практик регуляторної політики національного масштабу, адаптованих під потреби конкретної громади», - повідомили організатори заходу.

Більш детальна інформація - за посиланням.

До участі відборі партнерських громад запрошуються громади Вінницької, Донецької, Дніпропетровської та Харківської областей. Громади, які будуть залучатися до роботи з програмою на партнерських засадах, відбиратимуться заумовами відкритого конкурсу. Граничний термін для подачі анкети на участь в конкурсі - 18 листопада 2021 року.

Источник: www.oblrada.kharkov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела