Як створювати проєкти у громадах: новий освітній серіал від Дія.Освіта

Як створювати проєкти у громадах: новий освітній серіал від Дія.ОсвітаЯк створювати проєкти у громадах: новий освітній серіал від Дія.Освіта

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Активна цифровізація громад — один з пріоритетів Мінцифри.

«Без цього неможливий швидкий розвиток економіки та інфраструктури регіонів. Крім того, цифровізація дає змогу швидко реагувати на виклики повномасштабної війни. Тому важливо допомогти громадам створювати цифрові проєкти», – повідомили в Мінцифрі.

Мінцифра спільно з Українською академією лідерства, EasyBusiness та Центром економічного відновлення презентували освітній серіал «Як створювати проєкти у громадах». Він складається з 13 серій та має покроковий алгоритм дій, який допоможе активній молоді змінювати громади по всій Україні. Серіал вже доступний на Дія.Освіта.

«Цифрова трансформація регіонів — одна з пріоритетних цілей Мінцифри. Команди CDTO — заступників із цифровізації — реалізували понад 200 проєктів у регіонах, з них 30 — це корисні сервіси для громад, як-от е-кабінет ветерана, е-черга в ЦНАПАх, чатботи для пошуку роботи, інструменти е-демократії. Новий освітній серіал дасть змогу залучити більше лідерів на місцях та масштабувати кількість ефективних проєктів на рівні громад», — зазначила заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан. 

Кожна із серій описує окремий крок до реалізації змін — від теоретичних знань до  практичних порад з основ проєктного менеджменту. Під час перегляду глядачі отримають практичні поради та шаблони — від виявлення ключових проблем та потреб до пошуку оптимальних рішень, ефективного планування й управління ресурсами. А також дізнаються:

як виявити потреби людей навколо та знайти оптимальне рішення;

як шукати ресурси та фінанси для проєкту;

як ефективно спланувати, реалізувати й завершити проєкт;

як використати здобуті знання на практиці.

«Освітній серіал — продовження проєкту "Впливові", завдяки якому 150 локальних лідерів з громад по всій Україні набули практичного досвіду в розробці проєктів для розвитку своїх громад. Паралельно з тим, як проєкт набирав обертів, ми бачили все більший відгук і запит з регіонів на навчання та менторство. Саме тому вирішено зробити загальнодоступною ту інформацію, яку отримували учасники проєкту, щоб кожен умотивований і небайдужий до долі своєї громади українець зрозумів, що особисто він може ініціювати реальні зміни. Це найбільша цінність і цього проєкту, і всіх, які робить Українська академія лідерства, — показати, що кожен може впливати на розвиток свого міста, регіону та України загалом», — прокоментував керівник проєкту «Впливові», проєктний менеджер Української академії лідерства Богдан Кохан.

«Команда EasyBusiness вже близько 10 років працює над проєктами для розвитку країни та віднедавна — трансформацією регіонів та громад. Так, освітній серіал “Як створювати проєкти у громадах” — удосконалена версія курсу, який пройшли більш ніж 150 молодих людей з 25 громад. Частина з них вже успішно впроваджує проєкти. Ми певні, що поява серіалу на Дія.Освіта допоможе залучити ще більше активної молоді, яка прагне покращити свій регіон», — відмітив проєктний менеджер ГО EasyBusiness Ярослав Жидик.

Переглядайте освітній серіал за посиланням.

Після проходження курсу зможете отримати сертифікат.

Освітній серіал «Як створювати проєкти у громадах» створено для платформи Дія.Освіта з ініціативи Мінцифри та проєкту «Впливові», який реалізує ГО «Українська Академія лідерства» в партнерстві з EasyBusiness та Центром економічного відновлення і став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього освітнього серіалу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела