50 жителів Чугуївського та Куп’янського районів евакуювали до пансіонатів Житомирщини

50 жителів Чугуївського та Куп’янського районів евакуювали до пансіонатів Житомирщини50 жителів Чугуївського та Куп’янського районів евакуювали до пансіонатів Житомирщини

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

За співпраці начальників Харківської та Житомирської обласних військових адміністрацій вдалося здійснити евакуацію маломобільних жителів населених пунктів, що системно страждають від обстрілів окупантів.

«Людей доправлять до пансіонатів Житомирщини, де їм зможуть надавати усю необхідну медичну допомогу, забезпечать гуманітарною допомогою та грошовими виплатами. Ми щиро вдячні керівництву Житомирської ОВА за цю підтримку в розміщенні наших внутрішньо переміщених осіб», - зазначив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Вивезти людей допомагали волонтерські організації. Евакуйовані вирушили з Харкова залізницею.

«Попри дощ та складні погодні умови наші волонтери допомагали евакуйованим розміститися у потягах. На Житомирщині маломобільним громадянам буде значно спокійніше», - підкреслив директор Департаменту соціального захисту населення Харківської ОВА Юрій Шпарага.

Нагадаємо, в Куп’янському районі триває евакуація цивільного населення. До обов’язкової евакуації закликають родини з дітьми, людей з інвалідністю та маломобільних громадян.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела