8 ідей подарунків коханому, що несуть в собі глибокий сенс

8 ідей подарунків коханому, що несуть в собі глибокий сенс8 ідей подарунків коханому, що несуть в собі глибокий сенс

Ювелірні чоловічі прикраси підкреслюють індивідуальний стиль, успішність і статус власника, виражають його вподобання, інтереси та світосприйняття. Обираючи прикрасу чоловікові на подарунок, необхідно враховувати цілу низку факторів, серед яких професія, спосіб життя, стиль одягу, комплекція, соціальний статус тощо. Наприклад, лікареві-хірургу не варто дарувати дорогоцінну печатку, адже він не зможе часто її вдягати. Співробітнику компанії із суворим офісним дрес-кодом не підійдуть занадто екстравагантні прикраси, а вільному митцю чи брутальному рокеру — ділові запонки та затискач для краватки.

Крім того, варто зважати на вік чоловіка: молоді хлопці охоче носять оригінальні аксесуари зі срібла, а зрілим чоловікам можна дарувати також лаконічні золоті вироби без вставок або зі стриманими каменями нейтральних кольорів.

Яку ювелірну прикрасу подарувати чоловіку

Насправді хлопцеві або чоловіку можна подарувати будь-яку прикрасу, якщо вона відповідає його смакам та стилю життя. Сучасні ювелірні бренди пропонують:

 1. Чоловічі срібні браслети — у вигляді масивного ланцюжка або шкіряні зі срібними вставками. Крім того, чоловіки часто обирають браслети-ланцюжки з білого золота.
 2. Каблучки — зазвичай це золоті або срібні печатки, які можуть мати мінімалістичний дизайн або декоруватись гравіюванням, алмазною гранню, чорнінням, каменями.
 3. Ланцюжки — більш масивні, представлені у різних плетіннях: якірне, панцирне, бісмарк, ромб, снейк. Золотий або срібний ланцюжок можна носити з хрестиком, лаконічним кулоном або окремо.
 4. Ювелірні шнурки — шкіряні, каучукові або текстильні, плетені або гладенькі, зі срібною або золотою застібкою.
 5. Запонки та затискачі для краватки — можуть бути класичними або оригінальними залежно від ступеня офіційності, якому має відповідати діловий костюм.
 6. Наручні годинники з благородних металів.
 7. Чоловічі підвіски із патріотичною або професійною символікою, знаки Зодіаку, кулони у вигляді кулі, байкерська символіка тощо.
 8. Релігійні хрестики та ладанки — можуть стати подарунком близькій людині як символ віри та оберіг.

Ювелірні сувеніри на подарунок

Начальникові, партнеру, колезі або далекому родичу буває нелегко підібрати прикрасу, якщо не вистачає інформації про його смаки та уподобання. У такому випадку варто звернути увагу на ювелірні сувеніри та кабінетне приладдя. Зазвичай такі подарунки можна підібрати чоловікам будь-якого віку, професії та стилю життя:

 • срібні ручки — підійдуть кожному, адже писати доводиться майже всім;
 • попільнички — можна дарувати не тільки курцям, бо їх варто мати для гостей, які курять;
 • візитниця — якщо у людини немає візиток, з’явиться привід їх завести;
 • статуетки — можуть відображати інтереси власника та прикрашати інтер’єр;
 • срібні фляги — знадобляться для подорожей, риболовлі, виїзду на природу тощо;
 • кабінетні настільні набори — підкреслять високий статус та успішність власника.

Ще більше ідей для подарунків шукайте на сайті інтернет-магазину Gold.ua, де представлений широкий асортимент чоловічих ювелірних виробів.

Источник: Харьков Инфо

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела