80 великих прийомних родин Харківщини отримали допомогу від Фундації Олени Зеленської

80 великих прийомних родин Харківщини отримали допомогу від Фундації Олени Зеленської80 великих прийомних родин Харківщини отримали допомогу від Фундації Олени Зеленської

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Команда Фундації робить усе, аби допомогти цим сім’ям облаштувати побут.

Понад 600 дітей із 80 великих прийомних родин, так званих ДБСТ, Харківщини отримали допомогу від Фундації Олени Зеленської. Попри постійні обстріли території Богодухівського, Куп’янського, Чугуївського, Ізюмського та інших небезпечних районів Харківщини, родини продовжують брати дітей із сиротинців. 

Коштом Європейського інвестиційного банку для родин закуповується найнеобхідніше: меблі, побутова техніка, речі побуту та ґаджети для навчання. До кожної родини – індивідуальний підхід: батьки формують перелік речей та будівельних матеріалів, яких сьогодні родина не може самостійно придбати через обставини. Далі замовлення формується та доставляється у сім’ї.

Особливість родин із Харківщини, як розповідають у Фундації, у тому, що сьогодні все більше звертаються із проханнями надати будівельні матеріали для відновлення і утеплення будинків, оновити системи опалення та відремонтувати ванні кімнати. Отже, поки діти відпочивають, родини готуються до зими.

Загалом, завдяки благодійному внеску Європейського інвестиційного банку, з початку року Фундація забезпечила всім необхідним понад 2000 дітей із 290 будинків сімейного типу України. Наступний регіон, в який Фундація планує передати допомогу, – Дніпропетровщина. У області сьогодні живе більше 100 великих прийомних родин.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела