Американська компанія планує збудувати підприємство на Харківщині

Американська компанія планує збудувати підприємство на ХарківщиніАмериканська компанія планує збудувати підприємство на Харківщині

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Про це йшлося під час онлайн-зустрічі заступників начальника Харківської ОВА Євгена Іванова та Олени Логвинової, директорів профільних департаментів з представниками американської компанії JANZ Corporation.

JANZ Corporation займається поставками медичного обладнання в Америці та Європі. Представники компанії зацікавлені у будівництві нового підприємства з виробництва апаратів штучної вентиляції легенів та іншого обладнання на Харківщині.

«Ми готові всебічно сприяти цьому процесу, у тому числі консультувати щодо місця розташування, процесу будівництва, логістики», - зазначив Євген Іванов.

Запуск нового підприємства з виробництва медичного обладнання дасть змогу створювати нові робочі місця, посилювати економіку області та залучати інвестиції в Харківську область, додала Олена Логвинова.

«Щиро дякуємо за увагу до Харківщини та сподіваюся на нашу плідну співпрацю. Переконана, що реалізація цього проєкту буде успішною та дасть старт розвитку інших проєктів», - зазначила Олена Логвинова.

Окрім допомоги у виробленні медичного обладнання американські партнери готові надавати свою підтримку у відбудові регіону.

«Ми дуже чекаємо отримати більше інформації стосовно демографічної ситуації в Харківській області, а також можливостей для бізнесу. Ми знаємо, що попереду нас чекає багато роботи в цьому напрямку, але ми сподіваємося, що з вашою допомогою нам вдасться втілити це в життя», - зазначив генеральний директор JANZ Corporation Річард Фінстербуш.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела