АТАКА — найвідоміша українська соціальна мережа — харківська і наш надійний партнер

АТАКА — найвідоміша українська соціальна мережа — харківська і наш надійний партнерАТАКА — найвідоміша українська соціальна мережа — харківська і наш надійний партнер

Харків-інфо завжди перебуває під захистом Адвокатської корпорації “АТАКА” і про це ми повідомляли нашим шановним користувачам.

Посилання на сайт Корпорації доносило важливу інформацію, що захист порталу Харків-інфо здійснюють юристи і адвокати адвокатського об”єднання. 

Таке посилання добре відоме харків”янам ще з тих часів, коли відомий образ корпорації  —  атакуючий орел  —  був майже на кожному друкованому засобі масової інформації, газеті чи журналі Харкова, заставках каналів регіонального телебачення.

Сьогодні АТАКА відома в Україні і за іі межами перш за все завдяки потужному розвитку саме як справжньої соціальної мережі для українців. 

Зарекомендувавши себе як регіональний лідер інтернет зв'язку, з початком печальної ковід-історії, а потім широкомасштабного вторгнення в Україну, мережа відкрила не лише віртуальні офіси у всіх країнах і територіях, але і розгалужує систему франшиз бренду.

Так, успішно працюють представники АТАКА.ua в Італії, Іспанії, Індії, Ізраїлі…

Соціальна мережа позиціонує себе як хаб відеоконференцій і орієнтується на користувачів, яким необхідно або просто приємно використовувати сучасні засоби комунікацій для навчання, спілкування з державними органами тощо.

Найвідомішою і унікальною за своєю формою і алгоритмом виконання є платформа системи для проведення відеоконференцій в українських судах. 

Лише портал PPJ.best нашої соціальної мережі дає змогу слухати цивільні справи, отримувати рішення по господарським процесам та, наприклад, розлученням громадян з будь-якого кінця світу. Більш того, навіть кримінальні справи розглядаються судами України за допомогою privatepalaceofjustice.com за участі українців в Європі, Америці, Австралії. І все це фіксується і зберігається в соціальній мережі.

Інтегровані в мережу сайти бізнес-спільнот та маркетплейси надають проекту неочікувані грані комерційних інтересів та підприємницьких доходів.

Ми раді бути партнерами ataka.ua і у подальшому слідкувати за розвитком харківського інформаційного продукту.

Це цікава новина на нашому сайті, а не рекламна стаття. 

Хоча ми маємо надію на взаємопросування партнерів як у віртуальному просторі, так  і у повсякденному житті нашого міста.

Источник: Харьков Инфо

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела