Біде: переваги та критерії вибору

Біде: переваги та критерії виборуБіде: переваги та критерії вибору

Біде – це санітарно-гігієнічний пристрій, призначений для очищення інтимних зон після відвідин туалету. Використання біде має безліч переваг, як санітарно-гігієнічних, так і екологічних.

Таке сантехнічне обладнання можна зустріти у багатьох сучасних квартирах.

У чому полягають переваги біде?

Сильних сторін цього рішення чимало. Розглянемо найважливіші моменти, які говорять на користь купівлі біде:

  • Гігієнічність. Біде забезпечує більш ретельне та ефективне очищення інтимних зон. Ви уникнете подразнень, запахів та інфекцій.
  • Комфорт. Використання біде приносить відчуття свіжості та чистоти. Загальний стан та комфорт після відвідування туалету підвищаться.
  • Екологічність. Вам вдасться скоротити витрати туалетного паперу. Також ви подбаєте про навколишнє середовище, оскільки негативний вплив на нього знизиться.
  • Економія. У довгостроковій перспективі використання біде може заощадити кошти на купівлю туалетного паперу. Витрата води теж знизиться, тож переплачувати на цьому ресурсі не доведеться.
  • Профілактика хвороб. Регулярне використання біде допомагає запобігти різноманітним інфекційним захворюванням. Здоров'я інтимних органів буде у повному порядку.

Завдяки цим перевагам біде стали настільки затребуваними у наш час. Зробіть вибір на їх користь, щоб гігієнічні процедури перетворилися на комфортне проведення часу.

Критерії вибору біде

Вам варто звернути увагу на вибір такого сантехнічного пристрою. Серед найважливіших факторів:

  • Тип біде. Пристосування буває настінним, підлоговим, навісним чи портативним. Вибір залежить від доступного простору та дизайну ванної кімнати.
  • Функціональність. Зверніть увагу на моделі з додатковими функціями (підігрів води, сушіння, масаж тощо). Вони значно підвищать комфорт використання біде.
  • Матеріал. Вибирайте біде з якісного матеріалу, наприклад, з кераміки чи фарфору. За такими пристроями набагато простіше доглядати, вони тішать тривалим терміном служби.
  • Управління. Оцініть зручність керування функціями біде (кнопки на корпусі, пульт дистанційного керування). Орієнтуватися варто на питання власної зручності.
  • Гігієнічність. Перевагу варто віддати моделям з антибактеріальним покриттям та легким доступом для чищення.

Сучасна компанія з продажу обладнання Венкон пропонує ще більше сантехнічних пристроїв. Ваше замовлення буде доставлено у будь-який куточок України у стислий термін. Завдяки цьому співробітництво з організацією справді комфортне!

Источник: Харьков Инфо

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела