Бренд-волл – переваги та особливості використання

Бренд-волл – переваги та особливості використанняБренд-волл – переваги та особливості використання

Бренд-волл – це рекламний банер з високоякісним друком, який використовується як фон для стенду компанії на різних заходах або для оформлення рекламних акцій. Така конструкція є міцним металевим каркасом із встановленим на нього банером. При цьому банер може бути з різних матеріалів і будь-якого рівня складності – це і банерне полотно з нанесеним на нього зображенням, і дерево, і папір.

Виготовленням бренд-воллів та рекламних банерів в Одесі займається компанія “Фабрика реклами” .

Особливості складання та перевезення бренд-воллів

При тому, що така конструкція виглядає масштабно, її досить легко перевозити та встановлювати: у зібраному вигляді бренд-вол не займає багато місця.

Саме складання проходить з використанням кутових фіксаторів та інших розбірних з'єднань. Якщо використовується друк на банерній сітці або полотні, цей матеріал фіксується на каркасі за рахунок стяжок або шнура ‒ при цьому потрібно забезпечити безпечний натяг, при якому не буде провисання або перекосу.

Складніші конструкції, у виготовленні яких використовуються дерев'яні панелі, теж легко збираються і встановлюються. Головне в їхньому монтажі – надійна основа, яка підтримує стійкість конструкції.

Переваги рекламних стендів

Бренд-волл – це завжди креативна рекламна конструкція, тому такі стенди мають відразу кілька переваг перед альтернативами:

  1. Мобільність. У більшості випадків бренд-воли мають невелику вагу і легко розуміються, за рахунок чого їх легко перевозити навіть у легкових машинах. Ця особливість також дозволяє легко збирати та розбирати такі стенди самостійно, без замовлення додаткових послуг.
  2. Один каркас можна використовувати для різних банерів того ж розміру – це знижує подальші витрати на виготовлення рекламних стендів.

Мабуть, головна перевага такого формату – його універсальність. Бренд-волл можна використовувати з різними цілями: для реклами, зонування, як декорація або як засіб донесення інформації. З цієї причини такі конструкції можна зустріти скрізь: у магазинах, у холах торгових центрів, на ярмарках та прес-конференціях. Також бренд-воли використовуються як фони для різних презентацій або рекламних акцій – за бажанням можна створити стенд незвичайної форми для додаткового привернення уваги або декору локації.

Бренд-волли корисні на майстер-класах, тренінгах та інших заходах – на них можна помістити інформацію про партнерів, ваші контакти або просто тематичний фон для фотосесії з учасниками заходу.

Замовити виготовлення якісного бренд-волла, банера та будь-якої іншої рекламної конструкції можна в компанії “Фабрика реклами”. Дізнайтесь більше про те, як зовнішня реклама допоможе просуванню вашого бізнесу за телефонами: (048) 798-21-11, (048) 702-21-11 або за адресою компанії в Одесі: вулиця Богдана Хмельницького, 24.

Источник: Харьков Инфо

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела