Будівлю амбулаторії та ЦНАПу продовжують ремонтувати у Старому Салтові

Будівлю амбулаторії та ЦНАПу продовжують ремонтувати у Старому СалтовіБудівлю амбулаторії та ЦНАПу продовжують ремонтувати у Старому Салтові

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Відновлення у селищі Старий Салтів відбувається за кошти фонду ліквідації наслідків збройної агресії та обласного бюджету.

Як зазначив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, загальна кошторисна  вартість робіт становить 73,9 мільйона гривень.

«Аварійно-відновлювальні роботи в приміщеннях амбулаторії, Центру надання адміністративних послуг і адмінбудівлі розпочалися ще минулого року. Цей об’єкт став перехідним і на 2024, адже будівля зазнала значних пошкоджень внаслідок ворожих обстрілів», – сказав Олег Синєгубов.

Він наголосив, що для зручності людей тут удосконалюють безбар’єрне середовище. Зокрема, раніше в будівлі був підйомник для маломобільних груп населення, а наразі облаштовують ліфт.

«На сьогодні частково виконані оздоблювальні роботи в приміщеннях амбулаторії. Плануємо завершити їх наприкінці травня. До того ж на 90% закінчено ЦНАП. Загалом залишилося зробити лише вхідні двері. Також будемо займатися благоустроєм території», – додав виконроб Юрій Резніченко.

Раніше у будівлі зробили всі мережі: теплопостачання, водопровід, каналізацію тощо. Окремо працюватимуть дизельні електростанції, котельня, тож буде автономне опалення.

«Для енергозбереження ми застосували гарні двокамерні вікна, зробили утеплення мінватою. Тобто намагалися максимально утеплити цю будівлю. Окрім того, там, де раніше були підвальні приміщення, обладнали хірургічне відділення, де можна навіть у складних обставинах проводити операції», – прокоментував виконроб.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела