Цього тижня відзначаємо 300 років з дня народження видатного українського філософа Григорія Сковороди – Синєгубов

Цього тижня відзначаємо 300 років з дня народження видатного українського філософа Григорія Сковороди – СинєгубовЦього тижня відзначаємо 300 років з дня народження видатного українського філософа Григорія Сковороди – Синєгубов

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Для нас цей день особливо важливий, адже велику частину свого життя Сковорода провів на Харківщині, зазначив начальник ХОВА Олег Синєгубов.

30 листопада очільник області взяв участь у конференції в Харківському національному педагогічному університеті, який носить ім‘я філософа.

«Попри усі труднощі викликані повномасштабним вторгненням росії, наука на Харківщині живе. ЗВО працюють та активно виконують усі завдання, поставлені профільним міністерством. Зокрема і на деокупованих територіях. Дякую викладачам, студентам, аспірантам та усім причетним за самовіддану роботу в такий складний для нас час. Глибоко переконаний, що уже скоро, після нашої перемоги, ми знову зберемося у відновленому музеї в Сковородинівці, відвідаємо могилу великого філософа і вшануємо його пам'ять. Григорій Сковорода, в музей якого окупанти свідомо цілили ракетами, став для харків'ян як ніколи актуальним символом нашої незламності», – сказав Олег Синєгубов.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела