Держкомтелерадіо оголосив прийом творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності

Держкомтелерадіо оголосив прийом творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльностіДержкомтелерадіо оголосив прийом творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Державний комітет телебачення і радіомовлення України з 1 березня до 1 травня 2023 року оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.

Премія у розмірі 10 тис. грн. присуджується щороку авторам нових оригінальних публіцистичних творів у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам'яті народу, його національної свідомості та самобутності у кожній з чотирьох номінацій:

– за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації;

– за кращий твір у телевізійній сфері;

– за кращий твір у радіомовній сфері;

– за кращу наукову роботу в інформаційній сфері.

Твори до конкурсу мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття премії.

На здобуття премії можуть бути висунуті роботи як окремих осіб, так і творчих колективів у складі не більше п’яти осіб.

Положення про премію імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності розміщено на веб-сайті Держкомтелерадіо у розділі Премії.

«Звертаємо увагу, що відповідно до п. 4 Положення про премію імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності одна й та сама кандидатура не може одночасно висуватися на здобуття премії з двома й більше творами», – наголошують організатори.

На здобуття премії подаються: клопотання про присудження премії з короткою характеристикою твору та його автора, примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення, копія паспорта (у разі висунення на здобуття премії колективу – копії паспортів кожного члена колективу).

Клопотання про присудження премії з короткою характеристикою твору та його автора (у форматі word), а також електронну версію твору прохання надсилати до Держкомтелерадіо на електронну адресу: iv@comin.gov.ua

Поштова адреса подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Держкомтелерадіо (з позначкою «На здобуття премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності»). Телефони для довідок: (044) 278-86-96, 279-51-56.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела