Діти з Куп’янської та Оскільської тергромад вирушили на відпочинок до Івано-Франківщини

Діти з Куп’янської та Оскільської тергромад вирушили на відпочинок до Івано-ФранківщиниДіти з Куп’янської та Оскільської тергромад вирушили на відпочинок до Івано-Франківщини

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Найближчий місяць діти з прифронтових та деокупованих населених пунктів проведуть в одному з санаторіїв Івано-Франківської області.

Загалом на відпочинок відправилися 44 дитини віком від 10 до 16 років. В програмі передбачені оздоровчі процедури, навчання, майстер-класи, екскурсії тощо. 

«Питання допомоги дітям із прифронтових, деокупованих територій – на с особистому контролі начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова. За нинішніх обставин діти потребують особливого піклування та підтримки, тож такі програми надважливі для нашого регіону. Дякую благодійному фонду «Співдружність України» та акторам студії «Квартал 95» за цей проєкт», - зазначила заступниця начальника Харківської ОВА Олена Логвинова. 

Також до санаторію приїздять діти із Сумської, Донецької та Херсонської областей. 

«Для нас найголовніше, щоб діти були в безпеці, захищені та відпочили. Одна із переваг цієї програми – це живе спілкування. Діти змінять своє звичне місце проживання, поспілкуються між собою та відволічуться», - розповідає представниця БФ «Співдружність України» Катерина Сімакова. 

Забезпечать переміщення дітей 2 лікарів та 2 супроводжуючих.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела