![Дітям, які виховуються без батьків, передали ноутбуки Дітям, які виховуються без батьків, передали ноутбуки](https://kharkov.info/sites/default/files/styles/main_foto-640x360/public/images/news/dityam-yaki-vihovuyutsya-bez-batkiv-peredali-noutbuki.jpg?itok=TRgQteBy)
Источник фото: kharkivoda.gov.ua
Віцепрем’єр-міністр України Ірина Верещук та начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов зустрілися із дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, та їхніми опікунами.
Посадовці передали 20 дітям ноутбуки для навчання в дистанційному режимі.
«Майбутнє нашої країни саме за вами та вашими досягненнями. Усі діти схиляються до креативних професій. Тому ця техніка стане у нагоді під час навчання та всебічного розвитку», - зазначила віцепрем’єрка.
Ірина Верещук та Олег Синєгубов поговорили з дітьми та їхніми опікунами про умови життя та нагальні потреби. Значна частина родин – внутрішньо переміщені особи.
«Звертайтеся до наших профільних служб, ми завжди готові сприяти вирішенню ваших проблемних питань і докладемо максимум зусиль, аби покращити ваше життя», - звернувся до опікунів начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.