Для молодежи проведут эфир на тему «Как избежать хейта в интернете?»

Для молодежи проведут эфир на тему «Как избежать хейта в интернете?»Для молодежи проведут эфир на тему «Как избежать хейта в интернете?»

Источник фото: www.oblrada.kharkov.ua

ГО «Вектор прав людини» в межах проєкту «InstaTalk: Розмови про права людини» (InstaTalk: Talks About Human Rights) за підтримки Посольства Австрії у Києві запрошує на сьомий прямий ефір про права людини для молодих людей у Instagram – «Як уникнути хейту в інтернеті?».

Спікери:

Обговорюватимуть:

«День для зустрічі обраний не випадково: з 2005 року 27 січня оголосили Міжнародним днем пам’яті жертв Голокосту. Пам’ятна дата була запроваджена резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року. «Голокост, що призвів до винищування однієї третини євреїв і незліченних жертв з числа представників інших меншин, буде завжди служити всім народам застереженням про небезпеки, що таять у собі ненависть, фанатизм, расизм і упередженість», — йдеться в резолюції Генеральної Асамблеї ООН. Так, все розпочалося з мови ворожнечі та ненависті. В міжнародний день пам‘яті його жертв ми обговоримо, як не забувати про людяність в сучасних реаліях», - розповіли організатори заходу.

Дата: 27 січня 2022 року.

Час: 19.00 год.

Тривалість: 60 хв.

Місце проведення: Instagram: @hrv_official

Посилання на подію в Facebook: https://fb.me/e/1Um0kQJCR

 

Источник: www.oblrada.kharkov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела

Новости от Kharkov News® в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/kharkov_news_channel