До Всесвітнього тижня імунізації на Харківщині проведуть вікторини для дітей та зроблять безкоштовне щеплення всім охочим

До Всесвітнього тижня імунізації на Харківщині проведуть вікторини для дітей та зроблять безкоштовне щеплення всім охочимДо Всесвітнього тижня імунізації на Харківщині проведуть вікторини для дітей та зроблять безкоштовне щеплення всім охочим

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

З 24 по 30 квітня увесь світ відзначає Тиждень імунізації. Цьогоріч в Україні він проходить під гаслом «Любиш - вакцинуй!».

З 25 по 28 квітня для маленьких харківʼян та дорослих ЮНІСЕФ, спільно з Міністерством охорони здоровʼя та Укрзалізницею на точках «Спільно» проведуть призові вікторини, облаштують цікаві фотозони та запропонують зробити  щеплення.

Звернувшись до виїзної вакцинальної бригади можна буде перевірити яких щеплень не вистачає вам та вашій дитині та зробити їх на місці.

Дорослі зможуть отримати бустерні дози від правця, дифтерії та Covid-19. Малеча отримає щеплення за Календарем профілактичних щеплень.

У Харкові такі бригади діятимуть на Привокзальній площі, 1. 

Також, в ці дні для дітей проведуть вікторини про здоровʼя,віруси та бактерії. Малеча зможе дізнатись який вигляд мають мікроби, як з ними боротися тощо та виграти призи. Для цього всі охочі запрошуються на точки «Спільно» з 11 до 17 години за адресами у Харкові:
 1 ст.м. 23 серпня 
 2 ст.м. Героїв праці 
 3 вулиця Сумська, 54
 4 Привокзальна площа, 1

Для організованих шкільних груп вікторини пройдуть 25 та 26 квітня за попередньою реєстрацією.

Нагадаємо, згідно з Календарем профілактичних щеплень, щеплення від цих 10 хвороб безоплатні: кору, краснухи (рубелли), паротиту, туберкульозу, гепатиту В, поліомієліту, дифтерії, правця, кашлюка та гемофільної інфекції. Віднедавна дітям старшим 5 років стала доступна вакцинація від COVID-19. Дорослі люди мають що десять років робити бустерне щеплення від правця і дифтерії – воно також безоплатне.  Щопівроку варто робити бустер від COVID-19.

 

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела