Допомога військовим у навчанні, винагорода 200-бальникам, транспорт для опорних закладів освіти – рішення сесії Харківської обласної ради

Допомога військовим у навчанні, винагорода 200-бальникам, транспорт для опорних закладів освіти – рішення сесії Харківської обласної радиДопомога військовим у навчанні, винагорода 200-бальникам, транспорт для опорних закладів освіти – рішення сесії Харківської обласної ради

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

21 травня відбулося позачергове засідання сесії Харківської обласної ради за участі начальника ХОВА Олега Синєгубова.

Депутати облради ухвалили рішення про надання Захисникам і Захисницям України з Харківщини грошової допомоги для часткової компенсації оплати за навчання у закладах вищої освіти. На реалізацію відповідного заходу впродовж 2024-2028 років в обласному бюджеті передбачено суму у розмірі 10 мільйонів гривень.

В ході сесії також ухвалили рішення про надання грошової винагороди випускникам закладів загальної середньої освіти, які отримають 200 балів при проходженні національного мультипредметного тесту. Загальна сума коштів, передбачених в обласному бюджеті для виплати винагороди впродовж 2024-2028 років, складає 1,08 мільйона гривень.

Для забезпечення шкільними автобусами опорних закладів загальної середньої освіти й академічних ліцеїв Харківщини у 2024-2028 роках з обласного бюджету спрямують 87,5 мільйона гривень.

Крім цього, депутати обласної ради затвердили регіональну Програму розвитку закладів позашкільної освіти спортивного та фізкультурно-оздоровчого спрямування на 2024-2028 роки. Загальний обсяг фінансування Програми складає 29,8 мільйона гривень, з них 19,3 мільйона – кошти обласного бюджету, 1,05 мільйона – бюджети територіальних громад.

Її сприятиме оновленню матеріально-технічної бази закладів позашкільної освіти спортивного та фізкультурно-оздоровчого спрямування, приведенню їх у відповідність до потреб навчально-тренувального процесу, покращенню фізичного потенціалу і здоров’я підростаючого покоління.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела