Дорожники розробили оптимальні маршрути руху з Харкова до Куп’янська, Ізюма та Балаклії

Дорожники розробили оптимальні маршрути руху з Харкова до Куп’янська, Ізюма та БалакліїДорожники розробили оптимальні маршрути руху з Харкова до Куп’янська, Ізюма та Балаклії

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

У Службі автомобільних доріг у Харківській області рекомендують пересуватися зазначеними автомобільними дорогами тільки за нагальної потреби, оскільки роботи з розмінування ще тривають.

«Якщо ж потреба нагальна – рекомендуємо рухатися виключно у світлу пору доби та дотримуватися безпечної швидкості руху. Дбаємо про Вашу безпеку», – повідомили в САД.

Ознайомитися з оптимальними маршрутами руху з Харкова до Куп’янська, Ізюма та Балаклії можна за посиланням.

Наразі бригади прибирають з доріг державного значення залишки військової техніки та здетоновані боєприпаси. Напередодні спецтехніка працювала на 4 автошляхах: М-03 Київ – Харків – Довжанський; М-20 Харків – Щербаківка; М-18 Харків – Сімферополь – Ялта; Т-21-10 Шевченкове – Балаклія – Первомайський – Кегичівка. Ще 29 кілометрів очищено від сміття та уламків.

Окрім цього, працівники Служби автомобільних доріг у Харківській області розпочали обстеження мостового господарства. На деокупованих територіях Харківщини через військові дії виявлено масштабні руйнування штучних споруд та дорожнього одягу.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела

Новости от Kharkov News® в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/kharkov_news_channel