Дві тергромади Харківщини отримали спецтранспорт від ООН

Дві тергромади Харківщини отримали спецтранспорт від ООНДві тергромади Харківщини отримали спецтранспорт від ООН

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

За співпраці начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, міжнародних партнерів ООН і Уряду Канади Нововодолазька селищна та Первомайська міська територіальні громади отримали автівки для мобільних соціальних служб.

Тергромади взяли участь у Програмі розвитку ООН зі створення соціальних серверів для жителів Харківської області.

«Продовжуємо посилювати матеріально-технічне забезпечення наших територіальних громад у сфері надання послуг вразливим верствам населення. Щиро дякуємо нашим партнерам за цю важливу допомогу», – зазначив Олег Синєгубов.

Одночасно автівка може перевозити 6 фахівців мобільних бригад, які надаватимуть допомогу на дому. Йдеться про благоустрій прибудинкової території, прибирання, натуральну допомогу, паліативний догляд тощо.

«В нашій територіальній громаді налічується близько 1800 осіб, які потребують таких послуг. Тому ця допомога надважлива і вкрай актуальна», – додав голова Первомайської міської територіальної громади Микола Бакшеєв.

Головна мета програми – наближення соціальних послуг до їх одержувачів.

«Це не останні автомобілі. В нас ще є громади, з якими ми будемо продовжувати працювати і створювати такі мобільні соціальні служби на території міських, сільських і селищних рад», – зазначила спеціалістка програми розвитку ООН із соціально-економічного розвитку Наталя Белюкіна.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела