Фахівців Харківщини запрошують до участі в онлайн-тренінгу

Фахівців Харківщини запрошують до участі в онлайн-тренінгуФахівців Харківщини запрошують до участі в онлайн-тренінгу

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

29 березня об 11:00 заплановано проведення онлайн-тренінгу «Самоорганізація ефективної роботи громади в напрямку збереження культурного спадку».

«Ефективність розвитку галузей культури і туризму в громаді завжди визначається рівнем активності і позицією самої громади. Особливо важливу роль вона відіграє і в піднесенні культурно-пізнавального туризму, в значній мірі формуючи контекст, в якому відвідувачам буде представлено культурні пам’ятки. Або й сама місцева громада стає частиною туристичного продукту у випадку, коли одним із туристичних об’єктів є жива локальна культура», – розповіли організатори.

Учасники отримають інформаційно-консультаційну, освітню, методичну підтримку, готовий інструментарій щодо впровадження грантових проєктів.

До участі у заході запрошуються:

- представники територіальних громад, органів місцевої влади, що опікуються питаннями розвитку культури і туризму;

- представники індустрії гостинності;

- представники закладів культури;

- ФОП в галузі культури та туризму;

- громадські діячі.

«Зацікавлення гостей культурною спадщиною громади дає поштовх для посилення рівня життя місцевого населення. Окрім значних економічних можливостей у мешканців громади формується почуття гордості за свою локальну історію та з’являється мотивація до оберігання і збереження своїх місцевих традицій та пам’яток. Усвідомлюючи цінність власних культурних надбань, у громаді зростає також загальний рівень поваги до навколишнього простору, відбувається активізація громадського життя та посилюється почуття локальної ідентичності», – підкреслюють організатори.

ВАЖЛИВО! Детальніша інформація та посилання на Zoom-трансляцію будуть надіслані додатково на email 28 березня протягом 19:00 – 20:00 після уточнення графіків подання світла.

Дедлайн подання заявок: до 19:00 28 березня за посиланням google-форми.

Організатори заходу: Департамент культури і туризму Харківської обласної військової адміністрації, обласний комунальний заклад «Харківський організаційно-методичний центр туризму», комунальна установа культури «Донецький обласний навчально-методичний центр культури».

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела