Генеральное консульство Германии в Донецке в этом году поддержит микропроекты

Генеральное консульство Германии в Донецке в этом году поддержит микропроектыГенеральное консульство Германии в Донецке в этом году поддержит микропроекты

Источник фото: www.oblrada.kharkov.ua

У 2021 році Генеральне консульство надало фінансову підтримку  чотирьом мікропроєктам технічного співробітництва загальною сумою близько 2,5 мільйонів гривень – також у 2022 році планується сприяння новим мікропроєктам у консульському окрузі.

Генеральне консульство Німеччини щороку надає підтримку обмеженій кількості мікропроєктів, спрямованих на поліпшення умов життя вразливих верств населення. Йдеться про проєкти, що реалізовуються протягом короткого терміну, як правило до трьох місяців. Необхідне обладнання для проєктів закуповується в Україні.

У 2021  році надали підтримку чотирьом проєктам. Вже другий рік поспіль, в умовах пандемії COVID-19, перевагу було віддано сфері медицини та, насамперед, проєктам, спрямованим на протидію COVID-19.  

У співпраці з ініціативами громадянського суспільства та комунальними закладами за минулі декілька місяців було, зокрема, придбано та встановлено дизель-генераторну установку для безперебійного забезпечення струмом Волноваської центральної районної лікарні, придбано камеру гіпербаричної оксигенації для Дружківської центральної міської лікарні, обладнано відділення респіраторної підтримки у ХОС «Регіональний клінічний центр реабілітації та паліативної допомоги дітям «Гіппократ»», придбано оснащення для лабораторії Бердянського центру первинної медико-санітарної допомоги.

В 2022 році Генеральне консульство також має намір підтримати різні проєкти шляхом надання часткового фінансування.

 У зв`язку з актуальними умовами та викликами, спричиненими пандемією COVID-19, було прийнято рішення і в цьому році віддати перевагу проєктам, спрямованим на протидію пандемії коронавірусної інфекції, а також проєктам у сфері медицини та догляду.

Важливо: мікропроєкти в інших сферах цього року розглядатися не будуть. 

Максимально можлива сума фінансування проєкту з боку Генерального консульства становить 25.000 євро.

Заявки на отримання коштів можуть бути подані до 25.02.2022.

Докладнішу інформацію Ви знайдете у  пам`ятці

Формуляр заявки українською тут

Формуляр заявки російською тут

Зразок фінансового плану (українською) тут

Зразок фінансового плану (російською) тут

Важливе зауваження:

Генеральне консульство реалізує проєкти виключно у своєму консульському окрузі (п`ять східних областей України: Донецька, Луганська, Харківська, Дніпропетровська та Запорізька).

Источник: www.oblrada.kharkov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела