Головам районних військадміністрацій нагадали про заходи щодо мінної безпеки

Головам районних військадміністрацій нагадали про заходи щодо мінної безпекиГоловам районних військадміністрацій нагадали про заходи щодо мінної безпеки

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Нарада-семінар пройшла за дорученням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова під головуванням директора Департаменту цивільного захисту Івана Сокола.

На заході обговорили обстеження, очищення та розмінування територій. Керівників РВА зобов’язали провести збір та підготовку заявок на перевірку і розмінування, а місцеве населення додатково проінформувати щодо мінної безпеки.

«Під час наради-семінару було доведено алгоритм взаємодії та порядок дій під час оформлення відповідних заявок на розмінування, отримання актів за результатами проведених робіт з очищення територій від вибухонебезпечних предметів, маркованих небезпечних територій, а також при виявленні населенням мін або снарядів», - зазначив Іван Сокол.

Нагадаємо, на Харківщині тривають роботи з гуманітарного розмінування. За час знешкоджено понад 51 тисячу вибухонебезпечних предметів. Утім в регіоні залишається високий рівень мінної загрози. У разі виявлення підозрілого предмету необхідно проінформувати ДСНС за номером 101 або поліцію – 102.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела