Харківська область отримує допомогу від міжнародних партнерів

Харківська область отримує допомогу від міжнародних партнерівХарківська область отримує допомогу від міжнародних партнерів

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

За сприяння начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, волонтерів та міжнародних організацій на Харківщину системно надходить необхідна гуманітарна допомога.

Цього разу на потреби жителів регіону передали генератор потужністю 150 кіловат. Його надала родина Енгель з Люксембургу, доставити генератор в Україну також допоміг радник начальника ХОВА Віталій Русанов.

«В тих умовах, в яких опинилася наша країна і, зокрема Харківщина, для нас важлива всебічна допомога міжнародних партнерів. Ворог неодноразово намагався знищити нашу енергосистему. Тож генератори вкрай необхідні, особливо на деокупованих територіях. Ми безмежно вдячні за цю поміч», - зазначив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

«Асоціація українців в Люксембурзі» підтримує Харківщину від початку повномасштабного військового вторгнення росії. Раніше, в межах міжнародного проєкту «Ukraine is calling», українці Люксембурга вже передавали 3 пожежні автомобілі та 3 карети екстреної допомоги.

Незабаром для потреб Держслужби з надзвичайних ситуацій «Асоціація українців в Люксембурзі» планує передати ще 3 спецавтівки.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела