Харківська ОВА посилює співпрацю з АТ «Ощадбанк» щодо механізмів підтримки бізнесу в регіонах

Харківська ОВА посилює співпрацю з АТ «Ощадбанк» щодо механізмів підтримки бізнесу в регіонахХарківська ОВА посилює співпрацю з АТ «Ощадбанк» щодо механізмів підтримки бізнесу в регіонах

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

У загальноукраїнській онлайн-конференції присвяченій цій темі взяли участь більше 100 фахівців.

Під час зустрічі підведено підсумки результатів співпраці з ОВА в рамках підписаних меморандумів з Ощадбанком, поінформовано про наявні програми фінансово-кредитної та грантової підтримки для бізнесу від держави і міжнародних донорських організацій, а також обговорено майбутні перспективні шляхи співпраці ОВА з банківською установою. Зокрема, акцентовано увагу на розширенні фінансової підтримки для забезпечення енергетичної незалежності суб’єктів господарювання та населення.

Довідково. Філія Харківське обласне управління АТ «Ощадбанк» є провідним банком в фінансуванні бізнесу регіону, зокрема у рамках Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%».

За цим напрямом з початку 2024 року установою профінансовано 33 проєкти на суму понад 370 млн. грн., у т.ч. профінансовані підприємства Великобурлуцького ОТГ, Ізюмського району та Золочівської ОТГ.

Переважна більшість проєктів це фінансування оборотного капіталу, за наступними пріоритетними напрямами: єПідтримка АПК та переробних підприємств.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела