Харківська ОВА співпрацюватиме з благодійним фондом «Небо України»

Харківська ОВА співпрацюватиме з благодійним фондом «Небо України»Харківська ОВА співпрацюватиме з благодійним фондом «Небо України»

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

За дорученням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, його заступник Євген Іванов підписав меморандум про співпрацю із головою благодійного фонду «Небо України» Владиславом Сенютою.

Документ передбачає реалізацію спільних програм з забезпечення жителів області гуманітарною допомогою. А також питною водою, облаштування нових свердловин, ремонт наявних, встановлення обладнання для очищення води.

«Продовжуємо допомагати жителям деокупованих та постраждалих територій області. Працюючи спільно з волонтерами та благодійними фондами вдається ефективніше реалізовувати розроблені проєкти. Усі програми меморандуму актуальні, особливо перед початком опалювального сезону», - зазначив Євген Іванов.

Крім того, серед запланованих спільних програм – відновлення пошкоджених будинків, ремонт та заміна систем опалення, водо- та електропостачання. Також жителям сіл та селищ передаватимуть дрова для твердопаливних систем.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела