Харківські спортсмени стали переможцями та призерами чемпіонату України зі стрільби з лука

Харківські спортсмени стали переможцями та призерами чемпіонату України зі стрільби з лукаХарківські спортсмени стали переможцями та призерами чемпіонату України зі стрільби з лука

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

З 15 по 19 вересня 2022 року у м. Чернівці на спортивній базі СДЮШОР відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука серед дорослих.

Про це повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської ОВА.

У змаганнях взяли участь понад 150 спортсменів з 11 областей України (Київська, Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька, Запорізька, Херсонська, Сумська, Одеська, Черкаська, Чернігівська, Харківська) та м. Києва.

У програмі чемпіонату були передбачені змагання у класичному та блочному луку.

«В особистій першості серед чоловіків переможцем національного чемпіонату став харківський спортсмен Володимир Каменський, майстер спорту України, вихованець комунального закладу «Харківська міська СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар», залишивши на другому та третьому місці представників Львівської області», – зазначили в Управлінні у справах молоді та спорту ХОВА.

У командній першості серед чоловіків харківська команда «Харківська - 1» стала бронзовим призером чемпіонату України зі стрільби з лука серед дорослих у складі: Віктора Рубана, Володимира Каменського та Микити Кравчука.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела

Новости от Kharkov News® в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/kharkov_news_channel