Харків'янин Юрій Анікєєв здобув золоту та бронзову медалі чемпіонату Європи з шашок-100

Харків'янин Юрій Анікєєв здобув золоту та бронзову медалі чемпіонату Європи з шашок-100Харків'янин Юрій Анікєєв здобув золоту та бронзову медалі чемпіонату Європи з шашок-100

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Змагання відбулися з 2 по 9 червня в Італії.

Харківський гросмейстер переміг у рапіді, набравши 13 очок. Суперників з Ізраїлю та Нідерландів, які посіли друге та третє місце, українець обійшов на одне очко. 

Також Анікєєв став бронзовим призером у бліці. На його рахунку було 13 очок. Стільки ж набрав Ян Грунендейк з Нідерландів, але за додатковими показниками випередив Юрія, та посів друге місце. Чемпіоном у бліці став Олександр Шварцман з Ізраїлю (14 очок).

Загалом українці здобули на цьому чемпіонаті Європи 2 золоті, 1 срібну та 1 бронзову медалі.

Kharkiv's Yuriy Anikeev wins gold and bronze medals at the European Draughts 100 Championships

The competition took place from 2 to 9 June in Italy.

The Kharkiv grandmaster won in Rapid with 13 points. The Ukrainian beat his rivals from Israel and the Netherlands, who took second and third place, by one point.

Anikeev also won a bronze medal in the blitz. He scored 13 points. Jan Grunendijk from the Netherlands scored the same amount of points, but he was ahead of Yuriy in additional indicators and took second place. Alexander Shvartsman from Israel became the champion in the blitz (14 points).

In total, Ukrainians won 2 gold, 1 silver and 1 bronze medal at this European Championship.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела