Євген Іванов з робочим візитом відвідав Зміївську територіальну громаду

Євген Іванов з робочим візитом відвідав Зміївську територіальну громадуЄвген Іванов з робочим візитом відвідав Зміївську територіальну громаду

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

За дорученням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, його заступник відвідав Зміївщину та Національний природний парк «Гомільшанські ліси».

Спільно з правоохоронцями, місцевою владою та новим директором національного парку Євген Іванов обговорив потреби адміністрації зеленої зони та хід боротьби із так званими чорними лісорубами.

«З новим директором нацпарку  Олександром Помазаном обговорили потреби адміністрації парку та посилення співпраці з правоохоронними органами у питаннях незаконної вирубки дерев, навмисних підпалів. Також, під час наради з органами місцевого самоврядування проговорили методи посилення контролю за збереження та захист природних надр», - зазначив Євген Іванов.

Загальна шкода завдана природним комплексам, виявлена під час ревізії лісових обходів, становить 30,3 мільйони гривень, з яких у заповідній зоні - 738 тисяч та у господарській - 29,5 мільйонів гривень.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела