«Кожен із нас на своєму рівні має забезпечити енергонезалежність», - Олег Синєгубов про підготовку до осінньо-зимового періоду

«Кожен із нас на своєму рівні має забезпечити енергонезалежність», - Олег Синєгубов про підготовку до осінньо-зимового періоду«Кожен із нас на своєму рівні має забезпечити енергонезалежність», - Олег Синєгубов про підготовку до осінньо-зимового періоду

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Як зазначиє начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов в інтервʼю «Укрінформ», робота з підготовки до опалювального сезону розпочалася ще у січні. А масовані обстріли енергетичної системи навесні змусили прийняти нові виклики.

«Ми маємо відновити все по максимуму з того, що знищили окупанти. Я кажу і про електрогенеруючі обʼєкти, і про теплогенеруючі обєкти. Зовсім інший процес - це децентралізація системи електро- та теплопостачання. Та треба розуміти, що це не альтернатива, а додаткова система, яка допоможе протриматися певний час у випадку критичності або знищенні якогось основного енергогенеруючого підприємства. При цьому вона не зможе замінити основні обʼєкти», - зазначає Олег Синєгубов.

Харківщина стане одним з  пілотних проєктів не лише в Україні, а й в Європі по залученню альтернативних джерел електро- і теплопостачання. Йдеться про найсучасніші технології з усього світу, додав начальник Харківської ОВА.

Разом із тим, готуватися до складного осінньо-зимового періоду мають і жителі області, зокрема  ОСББ, забезпечити енергонезалежність, застосовуючи альтернативні джерела живлення, сонячні панелі, акумуляторні системи. Щоб у випадку блекауту могли працювати водяні насоси, ліфти тощо.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела