Міжнародні організації допоможуть провести гуманітарне розмінування на Харківщині

Міжнародні організації допоможуть провести гуманітарне розмінування на ХарківщиніМіжнародні організації допоможуть провести гуманітарне розмінування на Харківщині

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Зустріч іноземних фахівців із представниками силових структур області відбулася в Міжрегіональному центрі гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України.

Як зазначив директор Департаменту цивільного захисту ХОВА Іван Сокол, наразі територія Харківщини є найбільш засміченою вибухонебезпечними предметами серед інших деокпованих регіонів країни.

«Метою зустрічі є організація взаємодії органів державної влади нашого регіону із міжнародними організаціями для того, щоб зробити область зразковою в плані  гуманітарного розмінування», - наголосив Іван Сокол.

Також директор Департаменту повідомив, що вже найближчим часом міжнародні партнери для оперативного розмінування передадуть Харківщині відповідні механічні засоби.

Серед міжнародних партнерів допомогу українцям нададуть фахівці представництва Датської Ради у справах біженців в Україні, ТОВ «Демайнінг Солюшнс», представництва ХАЛО ТРАСТ в Україні та БО «Швейцарський фонд з протимінної діяльності ФСД в Україні».

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела