Міжнародні партнери продовжують передавати спецтехніку постраждалим та деокупованим громадам Харківщини

Міжнародні партнери продовжують передавати спецтехніку постраждалим та деокупованим громадам ХарківщиниМіжнародні партнери продовжують передавати спецтехніку постраждалим та деокупованим громадам Харківщини

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

В межах співпраці Чугуївської міської територіальної громади та Кімонікс Інтернешнл Інк. / Фонд «Партнерство за сильну Україну», громада отримала допомоги на більш як 10,3 мільйона гривень.

Коштом благодійників замінено вікна в будівлі Чугуївської центральної лікарні та закладі освіти, що було пошкоджено ворожими обстрілами. Також Кімонікс Інтернешнл Інк. / Фонд «Партнерство за сильну Україну» передали медзакладу пральні і сушильні машини, протиударну плівку на вікна та улаштували укуси. На потреби комунальних закладів міської тергромади передали екскаватор-навантажувач. 

«Пряма співпраця між громадами та міжнародними партнерами доводить свою ефективність, результативність у відновленні і посиленні матеріально-технічної бази територіальних громад. Особливу увагу приділяють деокупованим населеним пунктам та тим, що продовжують потерпати від ударів ворога», - зазначив заступник начальника Харківської ОВА Євген Іванов. 

Водночас, Фонд «Партнерство за сильну Україну» співпрацює із Ізюмською територіальною громадою. Задля посилення матеріально-технічної бази комунальних підприємств міста та пришвидшення темпів відновлення критичної інфраструктури, благодійники передали навантажувач фронтальний, бульдозер, сміттєвози тощо. 

«Внаслідок тимчасової окупації та активних бойових дій комунальна техніка була знищена, значних пошкоджень окупанти завдали і китичній інфраструктурі громади. Тож дана допомога необхідна для забезпечення життєдіяльності низки населених пунктів. Щиро вдячний нашим партнерам. Продовжуємо робота на базі Регіонального офісу міжнародного співробітництва», - зазначив очільник Ізюмської міської військової адміністрації Валерій Марченко. 

Також в межах реалізації проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» Кімонікс Інтернешнл Інк. на потреби Золочівської тергромади передали трактор JCB.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела