На Богодухівщині продовжують відновлювати об'єкти, пошкоджені внаслідок російської агресії

На Богодухівщині продовжують відновлювати об'єкти, пошкоджені внаслідок російської агресіїНа Богодухівщині продовжують відновлювати об'єкти, пошкоджені внаслідок російської агресії

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Про відновлення об'єктів на території Богодухівщини розповіли під час брифінгу директор Департаменту містобудування та архітектури ХОВА Антон Коротовських і начальник Богодухівської РВА Анатолій Рисцов.

Зокрема, коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії за співфінансування місцевого бюджету відбуваються аварійно-відновлювальні роботи амбулаторії в селі Малі Феськи та відновлення соціального гуртожитку в селищі Золочів.

«Загальна кошторисна вартість робіт у гуртожитку в Золочеві становить 3,9 млн грн. Підрядник запевнив, що на початку жовтня роботи будуть закінчені. А на амбулаторію в Малих Феськах, яка постраждала внаслідок удару ракетами С-300, виділили майже 13 млн грн. Також у 2023 році в Золочівській громаді відновлювали за кошти місцевого бюджету заклади освіти і Будинок дитячої та юнацької творчості. Переважно замінювали вікна і двері», – зазначив Анатолій Рисцов.

Він додав, що паралельно у Золочівській громаді розробляється проєктно-кошторисна документація на 11 об’єктів комунальної власності. Також протягом 2022 та 2023 років з використанням будівельних матеріалів для першочергових аварійно-ремонтних робіт було відновлено майже 550 приватних житлових будинків та 54 об’єкти комунальної власності.

Проводити відновлювальні роботи в районі допомагають міжнародні партнери. Так, благодійна організація «Acted» у 2023 році замінила вікна у 328 домоволодіннях. Наразі представники організації готують наступний етап програми, завдяки чому зможуть провести легкі та середні ремонти у пошкодженому житлі.

«Триває підготовка до опалювального сезону. Наразі громади готові на 87% до осінньо-зимового періоду. Наприклад, комплексно вже підготовлено 245 з 288 житлових будинків і 31 із 35 котельних», – додав начальник Богодухівської РВА.

Як повідомив директор Департаменту містобудування та архітектури ХОВА, внаслідок російської агресії на території Богодухівського району зафіксовано 1276 фактів пошкоджень і руйнувань об’єктів. Найбільше постраждала Золочівська громада (1232 об’єкти), також є руйнування в Богодухівській ТГ (44 об’єкти).

«Постраждали від обстрілів 1054 індивідуальних житлових будинків. Також пошкоджень зазнали 67 багатоповерхівок, у яких зруйновано приблизно 220 квартир. Ця інформація не є остаточною, адже обстеження тривають», – сказав Антон Коротовських.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела