На деокупованих територіях Харківщини покращують роботу Міграційної служби

На деокупованих територіях Харківщини покращують роботу Міграційної службиНа деокупованих територіях Харківщини покращують роботу Міграційної служби

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

В Ізюмі відновили будівлю відділення Міграційної служби. Тепер місцевим жителям надаватимуть послуги оперативніше, зазначили у відомстві.

Впродовж останніх 5 місяців профільні послуги надавалися за допомогою мобільної станції ГУ ДМС у Харківській області. Тепер у місті поновило роботу повноцінне відділення. 

Громадяни можуть відновити втрачені або знищені документи, а саме: оформити паспорт громадянина України у формі ID-картки, обміняти паспорт-книжечку зразка 1994 року на ID-картку і оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон. 

Крім того, ізюмчани можуть скористатися послугою «Електонної черги», заповнивши заявку за посиланням.

Без запису до електронної черги за пільговою системою приймають людей з інвалідністю, військовослужбовців, вагітних жінок, громадян з малолітніми дітьми і людей похилого віку.

Пріоритет в поточній черзі надається дітям, людям, які втратили документи через військову агресію і військовослужбовцям, повідомляють у відділенні. 

Громадян приймають з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 16:00 

За детальною інформацією можна звернутися за телефоном: +38 095 045 22 63.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела