На деокупованій території Чугуївського району відновлюють автомобільну дорогу

На деокупованій території Чугуївського району відновлюють автомобільну дорогуНа деокупованій території Чугуївського району відновлюють автомобільну дорогу

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Державне підприємство «Дороги Харківщини» проводить ремонтні роботи на дорозі Мартове – Хотімля – Старий Салтів.

На першій ділянці – в межах Печенізької територіальної громади – вже завершені роботи з влаштування вирівнюючого шару з асфальтобетону.

«Ця дорога була майже повністю зруйнована внаслідок бойових дій. Її відновлення суттєво зменшить час руху до м. Вовчанськ та сіл Вовчанської громади, що дозволить більш оперативно проводити евакуацію поранених, цивільного населення, ліквідовувати наслідки обстрілів та доправляти гуманітарну допомогу. Працюємо далі», - повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Наразі тривають роботи з влаштування вирівнюючого шару основи з щебенево-піщаної суміші, вирівнюючого шару покриття з асфальтобетонної суміші та формування узбіч на другій ділянці ремонту – в межах Старосалтівської територіальної громади. 

У ДП «Дороги Харківщини» просять водіїв бути уважними в місцях проведення робіт, звертати увагу на нові дорожні знаки та дотримуватись правил дорожнього руху.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела