На Харківщині у 31 медзакладі «первинки» надають психологічну допомогу

На Харківщині у 31 медзакладі «первинки» надають психологічну допомогуНа Харківщині у 31 медзакладі «первинки» надають психологічну допомогу

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Загалом 300 закладів первинної медицини по всій Україні мають договір на надання послуг у межах програми медичних гарантій – «Супровід і лікування дорослих та дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги».

У Харківській області — 31 такий заклад. Це найбільша кількість серед усіх регіонів України, повідомили в Департаменті охорони здоров’я ХОВА.

«Сімейний лікар – найперший контакт пацієнта у системі охорони здоровʼя. Тому, щоб спростити доступ громадян до психологічної допомоги, МОЗ, ВООЗ та міжнародні партнери у межах Всеукраїнської програми ментального здоровʼя провели відповідну підготовку фахівців "первинки"», - розповіли в Департаменті.

На Харківщині психологічну допомогу готові надати у поліклініках Харкова, Центрах первинної медичної (медико-санітарної) допомоги в Люботинській, Малоданилівській, Близнюківській, Валківській, Лозівській, Люботинській, Чугуївській, Кегичівській, Зачепилівській, Дворічанській, Золочівській громадах.

Знайти найближчий медзаклад, який надає психологічну допомогу в межах вказаного пакета, можна через контакт-центр НСЗУ за номером телефону 16-77.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела