На Харківщині відновлюють 62 об’єкти за кошти фонду ліквідації наслідків збройної агресії

На Харківщині відновлюють 62 об’єкти за кошти фонду ліквідації наслідків збройної агресіїНа Харківщині відновлюють 62 об’єкти за кошти фонду ліквідації наслідків збройної агресії

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

У Харківській області розпочаті роботи з відбудови 48 багатоквартирних житлових будинків, 8 закладів охорони здоров'я, 4 закладів освіти та 2 адміністративних будівель.

Як повідомив директор Департаменту містобудування та архітектури ХОВА Антон Коротовських, протягом 2023 року на відновлення Харківщини з фонду ліквідації наслідків збройної агресії виділено більш ніж 944 мільйони гривень на 62 об’єкти та понад 228 мільйонів гривень на придбання комунальної техніки для громад області. У пріоритеті – відновлення житлового фонду, об'єктів соціальної та критичної інфраструктури.

Так, 48 проєктів відбудови багатоквартирних житлових будинків реалізуються на суму 602,3 мільйона гривень. По 26 проєктах уже розпочато роботи: 17 –у м. Дергачі, 3 – смт Старий Салтів, 2 – м. Лозова, по 1 – смт Золочів, м. Чугуїв, м. Балаклія, с. Нова Гусарівка.

«На завершальному етапі – проведення будівельних робіт по трьом проєктам відновлення багатоквартирних житлових будинків у Старому Салтові. Там залишилося виконати роботи з фарбування фасаду будівель та внутрішні оздоблювальні роботи місць загального користування. Ще закінчують три проєкти відновлення багатоквартирних житлових будинків у Дергачах», – розповів директор Департаменту містобудування та архітектури ХОВА.

4 проєкти відновлення закладів освіти реалізують на суму 150,2 мільйона гривень.  Зокрема, у Старому Салтові вже розпочато роботи. Ще три проєкти – у Чугуєві, Люботині та Мерефі – стартують одразу після отримання дозволу на виконання будівельних робіт.

«8 проєктів на суму 131,5 мільйона гривень стосуються закладів охорони здоров’я. По 7 об’єктам уже розпочато роботи: в обласній дитячій клінічній лікарні, у Центрі первинної медико-санітарної допомоги міста Дергачі та в амбулаторіях у Лісному, Руській Лозовій, Великих Проходах, Малих Феськах, Старому Салтові», – додав Антон Коротовських. 

Також стартували відновлювальні роботи в адмінбудівлях міста Ізюм та села Руська Лозова на суму понад 60 мільйонів гривень.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела