На Харківщині збільшуватимуть кількість груп розмінування іноземних операторів

На Харківщині збільшуватимуть кількість груп розмінування іноземних операторівНа Харківщині збільшуватимуть кількість груп розмінування іноземних операторів

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Про це йшлося під час робочої зустрічі заступника начальника Харківської ОВА Євгена Іванова, директора Департаменту цивільного захисту Івана Сокола з представниками БО БФ «Швейцарський фонд з протимінної діяльності FSD в Україні».

«Харківщина залишається одним із найбільш замінованих регіонів України. Тож питання пришвидшення темпів розмінування територій залишається для нас в пріоритеті. Харківська обласна військова адміністрація зі свого боку готова всебічно сприяти роботі іноземних операторів з розмінування, допомагати в отриманні сертифікатів на техніку, аби деокуповані території стали абсолютно безпечними для цивільного населення», - зазначив Євген Іванов.

Наразі на Харківщині працюють 4 групи регіонального офісу FSD в Україні, які розміновують території. Ще 2 групи виконують роботи з маркування забруднених ділянок. До кінця поточного року в організації планують збільшити кількість піротехнічних розрахунків до 11.

«Майбутні фахівці з розмінування проходять навчання. Бригади мають підсилити близько 8 команд кінологів. Також очікуємо збільшення кількості машин для розмінування, обладнання для просіювання землі та зрізу зелених насаджень», - зазначив заступник керівника операційного відділу FSD в Україні Олександр Ван Рой.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела