На Харківщину надійшли додаткові генератори енергії

На Харківщину надійшли додаткові генератори енергіїНа Харківщину надійшли додаткові генератори енергії

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Для потреб Харківської області передали 10 генераторів від Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

Як зазначив начальник ХОВА Олег Синєгубов, завдяки спільній роботі та постійній комунікації з Міжнародним Комітетом Червоного Хреста отримали електричні генератори високої потужності та продуктивності.

«Один такий прилад може перекривати потреби великої лікарні. Ми на цьому не зупиняємося і працюємо далі, оскільки розуміємо, що треба готуватися до можливого блекауту. Саме таке устаткування допоможе нам розв'язати проблеми, які можуть бути пов’язані з відключенням світла через пошкодження внаслідок обстрілів рф», – сказав очільник області.

Нагадаємо, раніше представники Харківської ОВА та Міжнародного Комітету Червоного Хреста підписали Меморандум про співпрацю.

«Генератори дуже потрібні зараз. Хоча їх і було складно знайти, але завдяки нашій роботі ми це зробили. Раді, що це буде на користь цивільному населенню і всім, хто цього потребує в Харківській області», – розповів голова субделегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста у Сумській, Полтавській і Харківській областях Максим Забалуєф.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела