На сесії Харківської обласної ради ухвалили бюджет 2023 року

На сесії Харківської обласної ради ухвалили бюджет 2023 рокуНа сесії Харківської обласної ради ухвалили бюджет 2023 року

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Депутати Харківької обласної ради 96 голосами ухвалили обласний бюджет на 2023 рік.

У ньому запланували доходи та видатки на рівні 4,7 млрд грн. Першочергово кошти спрямуються на медицину, освіту й соціальний захист жителів Харківщини. Крім того кошти спрямовані на молодь, сферу культури, спортсменів та їхніх тренерів.

Окрім цього, передбачено використання резервних коштів на виклики воєнного часу – 641 млн грн. Мова йде про посилення територіальної оборони, зміцнення систем цивільного захисту тощо. Кошти з Резервного фонду можуть оперативно направляти на нагальні потреби безпеки та оборони, а також на підтримку простих людей.

«Цей бюджет – про захист тих, хто щодня наближає нашу спільну Перемогу. Про кожного, хто міцно тримає свій фронт. Дякую депутатському корпусу за позитивне голосування, а профільним департаментам ХОВА за плідну роботу. Обов'язково переможемо! Слава Україні!», - зазначив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела