Нацгвардійці бригади «Спартан» збили російський штурмовик СУ-25

Нацгвардійці бригади «Спартан» збили російський штурмовик СУ-25Нацгвардійці бригади «Спартан» збили російський штурмовик СУ-25

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

У понеділок, 6 березня, о 01:10 годині ночі в результаті бойової роботи розрахунку з ПЗРК «Перун» в районі Бахмуту військовослужбовці Національної гвардії України збили російський штурмовий літак Су-25.

Поцілили на відстані до 4 кілометрів.

«Ворожий штурмовик прикривав з повітря піхоту, яка наступала на лінію оборони захисників. Розрахунок ПЗРК відкрив вогонь та збив російський броньований штурмовик. Через тепловізор бачили, що літак було уражено і він пішов на зниження, доля пілота наразі невідома», - зазначив командир дивізіону «Партизан».

«Відпрацювали ціль з «Перуна», підбили літак і він почав змінювати напрямок польоту. З південного сходу робив маневр, щоб завдавати удари по нашим позиціям, та після влучання змінив траєкторію і почав робити різкий розворот на схід, після чого впав за лінією перетину», - зауважив оператор ПЗРК нацгвардієць Роман.

За даними Генерального штабу ЗСУ, з 24 лютого 2022 по 8 березня 2023 року російські окупаційні війська втратили у війні проти України 303 літаки.

Вступай і ти до штурмової бригади «Спартан»! Записатися можна через ЦНАПи Харкова та області.

Матеріал підготовлено Відділенням інформації та комунікації Східного ТУ НГУ.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела