Надзвичайний і Повноважний Посол України у Ватикані та журналісти відвідали місто Ізюм

Надзвичайний і Повноважний Посол України у Ватикані та журналісти відвідали місто ІзюмНадзвичайний і Повноважний Посол України у Ватикані та журналісти відвідали місто Ізюм

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Делегати з Ватикану побували у місті, в якому вже зафіксовано сотні військових злочинів військовослужбовців рф.

Заступник начальника ХОВА відзначив велике значення міжнародної спільноти, яка підтримує Україну, адже світ повинен знати правду про злочини, вчинені російськими окупантами.

Іноземні журналісти разом із Надзвичайним і Повноважним Послом України у Ватикані Андрієм Юрашем побачили руйнування, які завдали окупанти місту та ознайомились із задокументованими злочинами загарбників. 

Правоохоронці показали представникам ЗМІ та Послу місця примусового утримання громадян України, де окупанти катували українців, а також  місце масового поховання. Іноземцям показали також зруйновані житлові будинки центра міста та знищену вакуумною бомбою багатоповерхівку по вулиці Першотравневій. Там після ворожого авіаудару загинуло більше 50 цивільних мешканців.

Також журналісти відвідали Ізюмську лікарню, частину якої зруйнували окупанти та ознайомились із роботою новоствореного мобільного госпіталю.

Більше фото

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела