Об’єднуємо всі зусилля, щоб покрити потребу в ґаджетах для онлайн-навчання – Олег Синєгубов

Об’єднуємо всі зусилля, щоб покрити потребу в ґаджетах для онлайн-навчання – Олег СинєгубовОб’єднуємо всі зусилля, щоб покрити потребу в ґаджетах для онлайн-навчання – Олег Синєгубов

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Забезпечення дітей та вчителів ноутбуками та планшетами для онлайн-навчання під час повномасштабного вторгнення рф є одним з пріоритетних завдань в освітній сфері.

Як повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, протягом цього часу забезпечили 7792 вчителі хромбуками. Зокрема, від Фундації Олени Зеленської надійшло 1314 хромбуків, від Google – 5895 та від ЮНІСЕФ – 583.

«Учні отримали майже 7400 планшетів і ноутбуків від Корейського агентства міжнародного співробітництва, ЮНІСЕФ, Міністерства освіти і науки України та за сприяння Віце-прем'єр-міністра – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук. Об’єднуємо всі зусилля, щоб покрити потребу в ґаджетах для онлайн-навчання. Робота в цьому напрямку ще триває», – розповів Олег Синєгубов.

Основна частина комп’ютерної техніки спрямовується для задоволення потреб учнів закладів загальної середньої освіти на деокупованих територіях та у громади, які значно постраждали від ворожих обстрілів.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела