Обласний гумштаб відправив понад 13 тонн продуктів, 5 тонн дитячого харчування й одягу та 6 генераторів

Обласний гумштаб відправив понад 13 тонн продуктів, 5 тонн дитячого харчування й одягу та 6 генераторівОбласний гумштаб відправив понад 13 тонн продуктів, 5 тонн дитячого харчування й одягу та 6 генераторів

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

За дорученням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова обласний гуманітарний штаб продовжує забезпечувати допомогою населення регіону.

Впродовж минулого тижня, з 13 по 17 лютого, обласний гуманітарний штаб доправив у Зачепилівську, Старосалтівську, Балаклійську, Чкаловську, Біляївську, Пісочинську, Солоницівську, Куп'янську, Краснокутську та Шевченківську громади 13 тонн продуктів харчування. 

Ще 5 тонн дитячих гігієнічних засобів і харчування, а також одягу відправили жителям Циркунівської громади. Крім того, у Малоданилівську, Первомайську, Золочівську, Малинівську, Кегичівську та Оскільску громади передали 6000 продовольчих наборів. 

До психоневрологічних інтернатів області та Навчально-наукового медичного центру «Університетська клініка» доставили 6 електрогенераторів. Також інтернатним закладам передали від ООН 2800 комплектів постільної білизни, 150 ковдр, 120 подушок та 50 матраців.

Нагадаємо, що при Харківській ОВА діє Координаційний гуманітарний штаб. До Центру можна звернутися з питань евакуації з деокупованих територій, а також надання та отримання гуманітарної допомоги, залишивши заявку у відповідному розділі на сайті.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела