Обмін валют: як швидше знайти найвигіднішу пропозицію?

Обмін валют: як швидше знайти найвигіднішу пропозицію?Обмін валют: як швидше знайти найвигіднішу пропозицію?

Валютний ринок характеризується нестабільністю, що відбивається на волатильності курсів валютних пар.

Навіть всього за один робочий день курс валюти по відношенню до національної грошової одиниці може значно змінитися в ту або іншу сторону. В таких умовах вкрай важливо, по-перше, підловити правильний момент для обміну валют, по-друге, знайти пункт або сервіс обміну з найкращими умовами.

Порівняння курсів в Інтернеті

Залогом вигідною валютообмінної операції є знаходження пункту обміну з кращим курсовим пропозицією. Однак у Харкові та інших великих містах країни працюють сотні обмінних пунктів і банків, кожен з яких пропонує свої умови купівлі-продажу іноземних валют. Якщо раніше для вибору кращої пропозиції доводилося об'їхати не один десяток місць, то сьогодні можна порівняти обмінні курси онлайн. Багато співвітчизників користуються для цього популярним сервісом моніторингу валютообмінних операцій rates.fm, де щодня публікує свої актуальні курси валют Харків та інші міста країни.

Використання подібних сервісів-агрегаторів дає наступні переваги:

  • всі пропозиції міста на одному сайті;
  • ранжування пропозицій по вигідності курсу;
  • адреса обмінного пункту на карті і графік роботи.

Сервіс rates.fm - це можливість порівняти актуальні пропозиції різних банків і обмінних сервісів з купівлі-продажу як популярних, так і більш рідкісних валют на поточну дату. Наприклад, тут можна дізнатися поточний курс угорського форинта, польського злотого або канадського долара.

Моніторинг ситуації на ринку

Валютний ринок живе циклами спаду і підйому, що відбивається на курсовій динаміці іноземних валют. Щоб зробити обмінну операцію максимально вигідною і не втратити, а виграти на курсі, необхідно не тільки вибірково підходити до вибору місця обміну валют, а й враховувати загальну ситуацію на ринку. Наприклад, дізнатися динаміку зростання і падіння курсів основних валют можна на сайті rates.fm, де кожна обмінна пропозиція супроводжується довідковими даними про напрямок зміни курсу за останні дні.

Купувати валюту вигідніше, коли курс знижується, продавати краще, коли вартість іноземної грошової одиниці стабільно йде в зростання. Аналіз загальної ситуації на світовому валютному ринку, а також актуальні дані про тренд на подорожчання або здешевлення валюти, роблять можливими прибуткові інвестиції в закордонні грошові знаки. Іноземні валюти-це інвестиційний актив, що володіє високою ліквідністю і завидним потенціалом прибутковості. Просто відстежуючи зміни курсів популярних валютних пар на сайті rates.fm, можна перетворити купівлю-продаж валют на прибутковий бізнес.

Источник: Харьков Инфо

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела