ОБСЄ проводить кампанію проти експлуатації українських біженців

ОБСЄ проводить кампанію проти експлуатації українських біженцівОБСЄ проводить кампанію проти експлуатації українських біженців

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Через агресію російських окупантів мільйони громадян виїхали з України в пошуках безпеки, 90% з них – жінки та діти.

Будь-хто з цих людей може опинитися під загрозою торгівлі людьми, незалежно від соціального статусу, освіти, віку чи статі. Торговці людьми експлуатують вразливість людей, які прибувають з-за кордону, особливо якщо вони не знайомі з мовою чи культурою країни перебування. Вони користуються ситуацією, в якій опинилися жертви, і застосовують силу чи обман, щоб змусити людей надавати сексуальні послуги, примусити їх до підневільної праці, жебрацтва або навіть скоєння злочинів.

Люди, які виїхали з України, перебувають у зоні особливого інтересу злочинних організацій. Вони ризикують потрапити до рук торговців сексуальними послугами та негідників, які видають себе за доброзичливих громадян, служби допомоги або законослухняних роботодавців, а насправді прагнуть скористатися цими людьми у найуразливіший момент їхнього життя.

Саме тому Організація з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) та Thomson Reuters спільно співпрацюють у кампанії “Будьте в безпеці”, щоб надати життєво важливу інформацію та поради, які допоможуть українцям зрозуміти ризики торгівлі людьми і шляхи отримання допомоги.

На сайті “Будьте в безпеці” розміщені попередження про ризики торгівлі людьми та рекомендації для їх уникнення, а також номери гарячих ліній та контакти інституцій у низці європейських країн, США, Канаді, які допомагають постраждалим.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела