Объявлен набор в бесплатную программу поддержки инновационного предпринимательства в агропродовольственной отрасли

Объявлен набор в бесплатную программу поддержки инновационного предпринимательства в агропродовольственной отраслиОбъявлен набор в бесплатную программу поддержки инновационного предпринимательства в агропродовольственной отрасли

Источник фото: www.oblrada.kharkov.ua

Програма реалізується завдяки EIT Food. Учасники консорціуму це підприємства, науково-дослідницькі інституції та університети. Консорціум був зорганізований в рамах Європейського інституту інновацій та технологій (EIT), котрий є органом Європейської комісії. EIT Food - найбільша європейська ініціатива в агропродовольчої галузі, яка впроваджує програми підтримки інновацій для харчового сектору в Європі. Діяльність EIT фінансується Європейською Комісією в рамках програми «Горизонт Європа».

Програма EIT Food Seedbed надає підтримку людям, які хочуть створити компанії у сферах, пов'язаних з агропродовольчим сектором, або вже заснували такі компанії. Бенефіціари отримуватимуть мериторичну (навчання та наставництво) та фінансову підтримку (пов’язану з реалізаціею розмов із потенційними клієнтами, до 6 000 євро, щоб перевірити ідею та можливість отримання подальшого фінансування та підтримки EIT Food). Унікальним елементом програми є підтримка процесів перевірки бізнес-ідей та корисності технічних рішень шляхом структурованого діалогу з потенційними клієнтами (customer discovery process), реалізованого на основі методології, розробленої EIT Food у співпраці зі спеціалізованими тренерами, наставниками та завдяки фінансовій підтримці, що пропонується стартапам.

Програма проводиться англійською мовою у п'яти європейських центрах, розташованих у Польщі, Північній Ірландії, Німеччині, Іспанії та Данії.

Зареєструватися можна на   https://entrepreneurship.eitfood.eu/launch/

Кінцевий термін подання заявок - 28.02.2022

Кандидати зацікавлені участю у програмі повинні представити інноваційну ідею, яка має потенціал і внести корисні зміни у способи виробництва, доставки, споживання їжі та/ або переробки відходів, що утворюються в цих процесах. Окрім типових агропродовольчих рішень, стартапи можуть працювати у сферах, що підтримують виробництво харчових продуктів, включаючи: машини та обладнання для сільського господарства та переробки, логістику, упаковку, ІТ-рішення, скорочення відходів харчового ланцюга, бізнес-послуги та соціальні інновації. Програма стосується стартапів на ранніх стадіях розвитку, саме тому ми особливо заохочуємо науковців та підприємців, технологічна ідея яких пов'язана з поточними дослідженнями, а її подальший розвиток вимагає отримання спеціалізованих знань та контактів з потенційними клієнтами у Польщі та інших європейських країнах.

Додаткові запитання можна надати консультанту к.н. Ольга Пелех Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. document.getElementById('cloakea2ba1b14fc1006042d2c7c6a25b6ad4').innerHTML = ''; var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; var path = 'hr' + 'ef' + '='; var addyea2ba1b14fc1006042d2c7c6a25b6ad4 = 'opelekh' + '@'; addyea2ba1b14fc1006042d2c7c6a25b6ad4 = addyea2ba1b14fc1006042d2c7c6a25b6ad4 + 'wz' + '.' + 'uw' + '.' + 'edu' + '.' + 'pl'; var addy_textea2ba1b14fc1006042d2c7c6a25b6ad4 = 'opelekh' + '@' + 'wz' + '.' + 'uw' + '.' + 'edu' + '.' + 'pl';document.getElementById('cloakea2ba1b14fc1006042d2c7c6a25b6ad4').innerHTML += ''+addy_textea2ba1b14fc1006042d2c7c6a25b6ad4+''; , керівник проекту факультет менеджменту Варшавського університету www.timo.wz.uw.edu.pl

Источник: www.oblrada.kharkov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела